LEKCJE OTWARTE

W ostatni wtorek w naszych murach gościliśmy gimnazjalistów z Miechucina, którzy przybyli do naszej szkoły na lekcje otwarte. Przygotowaliśmy dla nich szereg zajęć z przedmiotów zawodowych oraz konkurencje sportowe. Gimnazjaliści mieli okazję namacalnie (i to dosłownie J ) przekonać się, jak przebiega nauka poszczególnych zawodów. Każdy mógł zajrzeć do pracowni, które znajdują się w jego kręgu zainteresowań lub po prostu popatrzeć, aby podjąć właściwą decyzję, co do swojej dalszej edukacji. Dzień na warsztatach był też doskonałą możliwością, aby poznać przyszłych nauczycieli.

Od gości - zarówno uczniów, jak i ich opiekunów, dało się słyszeć pozytywne komentarze i zadowolenie. 

 

dzien dla  gim

 

Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i uczestnictwo w zajęciach. Mamy nadzieję, że przyczyniły się one do zainteresowania kształceniem zawodowym, tak potrzebnym na współczesnym, wymagającym rynku pracy.