XII MAJÓWKA Z GENERAŁEM JÓZEFEM WYBICKIM

XII MAJÓWKA Z GENERAŁEM JÓZEFEM WYBICKIM

 

W sobotę 27 maja odbył się kolejny rajd i konkurs pod tytułem Majówka z generałem Józefem Wybickim. W tej cyklicznej imprezie wzięły udział drużyny ze wszystkich typów szkół: podstawowe, gimnazja, ponadgimnazjalne oraz grupy pozaszkolne i osoby indywidualne. W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1 TB Janusz Litwin, Jakub Trepczyk oraz Jakub Walkusz.

Zadaniem drużyny było pokonanie 15 km pieszej trasy, biegnącej od Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie do Dworu Rodziny Wybickich w Sikorzynie. Podczas trasy, zawodnicy odpowiadali na pytania oraz wykonywali specjalne zadania, sprawdzające ich wiedzę, sprawność fizyczną oraz spryt. Podobnie, jak w roku ubiegłym nasza drużyna uplasowała się na podium, zajmując 3 miejsce.

 majówka wybicki

 

 

 Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z osiągnięć naszych chłopaków, którzy na mecie przyznali, że rajd był atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego i z pewnością będą chcieli wziąć udział w kolejnej edycji.