TURNIEJ O PUCHAR PREZESA SEP

 

 

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA SEP

 

4 października 2017 r. w Zespole Szkół Energetycznych w Gdańsku odbyła się XI Edycja Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów elektrycznych i elektronicznych szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego. Turniej składał się z trzech części : teoretycznej (test), praktycznej technicznej – usunięcia usterek w instalacji elektrycznej na podstawie połączonego układu oraz narysowania schematu tej instalacji i ostatniej, praktycznej – udzielenia pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w przypadku porażenia prądem lub omdlenia.

 

konkurs sep 2017

 

 

W tym roku naszymi reprezentantami byli Dominik Plichta i Sebastian Sikora z klasy 4TFE oraz Filip Kotłowski z klasy 2TEO. Zawodnicy ZST dobrze się spisali i zajęli wysokie 3 miejsce ustępując jedynie uczniom z Gdańska i Wejherowa.


GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !