LICEALIADA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZTAFETOWYCH W MIECHUCINIE

 

LICEALIADA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZTAFETOWYCH W MIECHUCINIE

 

Dnia 10 pażdziernika odbyła się Licealiada w biegach przełajowych sztafetowych w Miechucinie. Reprezentacja dziewcząt po pokonaniu wymagającego dystansu łącznie 8 km zdobyła II miejsce. Wysoką formę pokazała reprezentacja chłopców, rywalizująca na dystansie 10 x 1000 m., ponieważ tylko "pół kroku" dzieliło ich od zdobycia II miejsca podium. Gratulujemy! Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

1mc


Reprezentacja dziewcząt: Kostka Weronika - 3 TB, Bulczak Aneta - 2 aw, Dawidowska Dominika Łucja 4 TB, Kasyna Weronika - 4 TB, Bergańska Weronika - 1 fr, Wielgus Daria - 1 fr, Wesiora Joanna - 1 fr, Nikel Paulina - 1 fr, Chmielewska Oliwia - 2 TB, Hapka Sylwia - 4 TFE 

 

Reprezentacja chłopców: Paniński Kacper - 2 mpst, Matusiak Kamil - 4 TB, Klawikowski Damian - 4 TB,  Licbarski Adam - 2 aw, Janka Błażej - 2 cel, Kosznicki Szymon 2 TEO, Rychert Karol - 2 TMM,  Dunst Mateusz - 2 TMM, Stefanowski Maciej - 3 mp, Rybakowski Tomasz - 4 TFE

 

>> Galeria zdjęć <<